Завантажити ще

Росіяни намагалися захопити Вуглегірську ТЕС, але українські захисники їх відкинули

Росіяни намагалися захопити Вуглегірську ТЕС, але українські захисники їх відкинули
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Війська Росії з різних напрямків штурмували Вуглегірську теплову електростанцію на Донбасі, намагаючись захопити об'єкт. Нашим військам удалося відкинути ворога назад. Про це йдеться у ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України.

- На Бахмутському напрямку ворог веде бій для наступу на Бахмут та заволодіння територією Вуглегірської ТЕС. Стріляв у районах населених пунктів Зайцеве, Вершина, Берестове, Шуми, Бахмут, Нью-Йорк, Бахмутське, Покровське, Новолуганське, Веселе та інших. Задіяв штурмову та армійську авіацію, - зазначено у повідомленні.

Тим часом на Сіверському напрямку росіяни вели вогонь по Сумській та Чернігівській областям. Під обстріли потрапили райони населених пунктів Гай, Гудове, Яструбіне, Білопілля та Грабовське. Періодично супротивник веде у цьому регіоні повітряну розвідку позицій сил оборони.

На Харківському напрямку ворог чинив вогняну поразку із ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Питомник, Петрівка, Новомиколаївка, Старий Салтів, Благодатне, Прудянка, Лісове, Леб'яже, Коробочкіне, Дергачі, Перемога та ін.

На Слов'янському напрямі з артилерії було атаковано райони Чепіля, Богородичного та Адамівки. На Краматорському напрямку обстріли зафіксовано біля Стародубівки, Піскунівки, Сіверська, Спірного та Івано-Дар'ївки. Також росіяни задіяли дрони.

На Південнобузькому напрямі основні зусилля противник зосереджує на утриманні позицій. Обстрілював інфраструктуру біля Червоної Долини, Киселівки, Тернівки, Добрянки, Олександрівки, Кобзарців, Лепетихи та інших.