Завантажити ще

Україна продовжує готуватися до запуску експорту, незважаючи на удари РФ по одеському порту

Україна продовжує готуватися до запуску експорту, незважаючи на удари РФ по одеському порту
Фото: facebook.com/oleksandr.kubrakov

Українська сторона продовжить технічну підготовку до запуску експорту аграрної продукції із наших портів. Про це написав у своєму Фейсбуці міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

- Як завжди – ми довіряємо Військово-Морським Силам, ЗСУ та всім силам оборони, які готові давати відсіч окупантам. Вчора ніхто не підписав угоду про капітуляцію РФ, війна не закінчилася, як хтось вирішив. Але як і наша залізниця продовжує рух, а автоперевізники доставляють необхідні продукти, медикаменти та зброю в «0» позиції – ми не відступимо від своєї мети – розблокувати морські порти. Ми продовжуємо технічну підготовку до запуску експорту аграрної продукції з наших портів, - заявив Кубраков.

Як зазначив міністр, ракетний удар, завданий Росією по одеському порту, вкотре показав світу справжні наміри Москви.

– В останні місяці ракетні удари по об'єктам інфраструктури стали другою, а іноді навіть першою метою ворога. Щодня десятки ракет прямують на залізницю, мости, нафтосховища, порти. Це не зупиняє нашу роботу та наш опір, - наголосив він.

Ракетні удари по одеському порту завдали російські війська 23 липня - наступного дня після підписання угоди про безпечний експорт зерна з українських портів. Внаслідок влучення крилатими ракетами типу "Калібр" сталася пожежа в порту, де зберігалося зерно для експорту. На щастя, обійшлося без жертв та постраждалих.