Завантажити ще

У Польщі спалахнув скандал через вимогу депутата "зупинити українізацію країни"

У Польщі спалахнув скандал через вимогу депутата
Фото: Newspix.pl

Профільна комісія польського Сейму підтримала рішення про позбавлення імунітету депутата Гжегожа Брауна, який вимагав "становити українізацію Польщі". Про це пише " Wrpost ".

– Позбавити депутата недоторканності вимагав голова поліції. Комісія розглянула десять клопотань, які стосувалися неодноразових відмов Брауна від дотримання правил, запроваджених у зв'язку з пандемією коронавірусу – депутат відмовлявся носити маску у громадських місцях, – пише видання.

Як зазначено в повідомленні, одна із заяв також стосувалася порушення правил дорожнього руху під час публічних зборів у Варшаві у жовтні 2021 року.

- Після таємного голосування Брауну повідомили про позитивну думку щодо клопотань щодо зняття з нього недоторканності, - йдеться у повідомленні.

Напередодні Конфедерація Польської Корони, до якої входить депутат Гжегжон Браун, презентувала брошуру "Зупинити українізацію Польщі". Також польські ЗМІ стверджують, що Браун є найчастішим героєм матеріалів у російських ЗМІ. Однією зі скандальних заяв політика стало і його висловлювання щодо військових злочинів, скоєних президентом РФ Володимиром Путіним - польський депутат сказав, що "не поспішає з ярликами та епітетами".

Новини по темі: Польща Депутати