Завантажити ще

Данилов: Звільнення Венедиктової та Баканова не останні, будуть відомі імена

Данилов: Звільнення Венедиктової та Баканова не останні, будуть відомі імена
Фото: facebook.com/danilov.oleksiy

Секретар РНБО Олексій Данилов висловився про звільнення генпрокурора та голови СБУ, зазначивши, що це не останнє гучне звільнення. Він також попросив ставитись до цього спокійніше. Про це сказав Данилов в ефірі " 24 каналу ".

- Давайте спокійніше до цього ставитись. Я думаю, що це буде не останнє звільнення. Ми бачитимемо певні процеси. Це життя, воно не може зупинятися, – заявив він.

За словами Данилова, у сучасному світі важко приховати, де хтось був у перші дні війни, і деякі чиновники, відчуваючи провину, самі вирішують піти у відставку. Данилов натякнув, що у РНБО знають, де і хто був у цей період.

Секретар РНБО звернув увагу, що ще 24 лютого президент запросив на Банкову всіх керівників фракцій та депутатських груп та запропонував їм на період війни забути про попередні недомовки. Але не всі наслідували цю пораду.

- На превеликий жаль, через короткий проміжок часу виявилося, що не всі дотримувалися цього, і почалися політичні процеси. Звісно, зараз не до політики, адже нам потрібно виконати одне завдання на всіх – перемогти, – зазначив він.

19 липня рішенням Верховної Ради України глава СБУ Іван Баканов та генпокурор Ірина Венедиктова були звільнені з посад.