Завантажити ще

Історична мить: Олена Зеленська зустрілася з Джо та Джилл Байден у Вашингтоні

Історична мить: Олена Зеленська зустрілася з Джо та Джилл Байден у Вашингтоні
Фото: REUTERS

Дружина українського президента Олена Зеленська зустрілася з президентом та першою леді Америки Джо та Джилл Байден у Білому домі. Відвідати Вашингтон з офіційним візитом Олену Зеленську запросила саме Джилл Байден, з якою вона познайомилася в Ужгороді у травні 2022 року у розпал війни. 

Для зустрічі у Білому домі Олена Зеленська обрала молочний костюм від українського бренду. На Джилл Байден сукня з квітковим принтом Oscar de la Renta. Для зустрічі у Білому домі Олена Зеленська обрала блакитні туфлі, а Джилл Байден - жовті, що символічно, адже це кольори українського прапору. 

- «Серця американського народу – з матерями України». Авторка цих слів – перша леді США Джилл Байден First Lady Dr. Jill Biden. Сьогодні «повертаю» їй візит – на запрошення пані Джилл зустрілася з нею у Вашингтоні. Зазвичай вважається, що у подружжів перших осіб – лише гуманітарні завдання. Та війна показала – це не так. Наша сила не така вже й «м’яка». Ми багато можемо, тим паче разом, - написала Олена Зеленська у Фейсбуці.

Зеленська прилетіла до США 17 липня. У перший день візиту дружина українського президента зустрілася з держсекретарем Ентоні Блінкеном і адміністратором агентства США з міжнародного розвитку Самантою Пауер.

Вперше за історію незалежності українська перша леді самостійно прилетіла з офіційним візитом до США. У 2021 році Олена Зеленська супроводжувала президента під час робочої поїздки до Америки.

Фото: REUTERS

Фото: REUTERS

Фото: REUTERS

Фото: REUTERS

Фото: facebook.com/olenazelenska.official

Фото: facebook.com/olenazelenska.official