Завантажити ще

Конкурсна комісія затвердила Клименка керівником САП

Конкурсна комісія затвердила Клименка керівником САП
Фото: Укрінформ

Конкурсна комісія затвердила Олександра Клименка керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні конкурсної комісії.

Комісія ухвалила рішення подати на розгляд генеральному прокурору подання про призначення Олександра Клименка на посаду керівника САП.

Тепер кандидатуру Клименка має затвердити генпрокурор.

Клименко – детектив Національного антикорупційного бюро України, який відомий розслідуванням справи заступника керівника Офісу президента Олега Татарова.

21 серпня 2020 року Назар Холодницький звільнився з посади керівника САП. Після звільнення САП тимчасово очолює Максим Грищук.

Оновлений меморандум економічної та фінансової політики з Міжнародним валютним фондом передбачав обрання нового керівника САП до грудня 2021 року.

21 грудня комісія визначила переможця конкурсу на посаду голови САП – ним став детектив НАБУ Олександр Клименко. Він отримав 246 балів для здобуття посади керівника САП, а прокурор Офісу генпрокурора Андрій Синюк – 229 балів. Проте частина комісії відмовилася проголосувати за це рішення.

3 лютого 2022 року Конкурсна комісія знову не змогла затвердити керівника САП через відсутність кворуму.