25 вересня
Завантажити ще

Міноборони скасувало рішення про пересування військовозобов'язаних по дозволам

Міноборони скасувало рішення про пересування військовозобов'язаних по дозволам

Порядок, який передбачає для військовозобов'язаних громадян виїзд із області за наявності дозволу військкомату, скасовано для його доопрацювання. Про це йдеться у відповіді Міністерства оборони, опублікованій народним депутатом Олександром Федієнком.

- З метою зменшення соціальної напруги та недопущення маніпулювання громадською думкою за рішенням головнокомандувача ВСУ наказом Генштабу ЗСУ від 06.07.2022 № 85 Порядок скасовано, для його доопрацювання з урахуванням змін до законодавчих актів, що регулюють питання переміщення громадян України на умови правового написав нардеп.

Федієнко порадив українцям "читати та знати закони України", а також "іноді відкривати військовий квиток", у якому чітко зазначено процедуру пересування щодо пересування.

На початку липня стало відомо про рішення Генштабу ЗСУ, яким військовозобов'язаним українцям заборонили залишати місце проживання без відповідних дозволів на час воєнного стану в країні. Документ передбачав отримання відповідного дозволу від військкомату для пересування Україною. Тоді в суспільстві нашумів величезний скандал, після чого президент Володимир Зеленський пообіцяв "розібратися" з Генштабом ЗСУ і зажадав від відомства більше не приймати таких рішень без його відома.

Фото: t.me/fediienko_oleksandr/1053

Фото: t.me/fediienko_oleksandr/1053