Завантажити ще

ДМС скасувала рішення про висилку з України білоруського волонтера Каріни Потьомкіної

ДМС скасувала рішення про висилку з України білоруського волонтера Каріни Потьомкіної
Фото: facebook.com/mikhailyna.skoryk

Волонтер із Бучі Каріна Потьомкіна залишається в Україні. Рішення про її висилання до Білорусі Державна міграційна служба скасувала. Про це повідомила у своєму Фейсбуці заступник міського голови Бучі Михайлина Скорик-Шкаровська.

- Наша Каріна Потьомкіна, волонтер із Бучі, залишається в Україні. Є чіткий сигнал від Державної міграційної служби України, що рішення про її висилання до лап Лукашенка скасовано. Чекаємо на офіційні документи, - заявила Скорик-Шкаровська.

На це рішення ДМС відреагувала і сама волонтер. Вона подякувала всім за сприяння у скасуванні її висилання та надану можливість залишитися в Україні.

- Я від початку знала, що можу піти до суду. Але я не хотіла до суду, бо навіщо мені одразу туди бігти, якщо мою справу взяли до розгляду та, як бачите, вирішили по-іншому. Бо не треба боятися та жити нелегалом. Якщо ти справді сьогодні хочеш допомогти Україні у цій страшній війні, ніхто вас звідси не викине. Тим більше, до Лукашенка. Я щиро дякую всім, хто турбувався про мене і допомагав мені. Живі Білорусь та Слава Україні!, - написала вона Потьомкіна у своєму Фейсбуці.

Карина Потьомкіна є громадянкою Білорусі, але проживає та працює у Бучі Київської області. На початку липня волонтер заявила, що влада висилає її з України і до 15 числа вона має залишити країну. В Україні дівчина мешкала без посвідки на проживання. За її словами, 180 днів вона перебувала у нашій країні нелегально, але не подавала документи на політичний притулок. У ГМС їй повідомили, що не ухвалюють заяви про надання притулку через воєнний стан.

Фото: facebook.com/profile.php?id=100079442439855

Фото: facebook.com/profile.php?id=100079442439855