Завантажити ще

Зеленський призначив головою Чернівецької ОДА Руслана Запарнюка

Зеленський призначив головою Чернівецької ОДА Руслана Запарнюка
Фото: President.gov.ua

Новим головою Чернівецької обласної державної адміністрації став Руслан Запарнюк замість звільненого Сергія Осачука. Відповідний указ підписав президент Володимир Зеленський.

– Під час зустрічі в Офісі президента Володимир Зеленський висловив переконання, що знання регіону та його специфіки допоможе Руслану Запаранюку успішно реалізувати поставлені перед ним завдання, – повідомили у прес-службі Офісу президента.

Як зазначили у відомстві, на тлі війни в Україні пріоритетом для держави є злагоджена робота митниці, яка не перешкоджає руху гуманітарних вантажів, облаштування пунктів пропуску на держкордоні та надання соціальних послуг переселенцям, які залишили регіони, де йдуть бої.

Руслан Запаранюк змінив на посаді голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука, якого Кабмін звільнив на засіданні 14 червня. Новому чиновнику – 48 років. З липня 2014 року до цього часу він обіймав посаду начальника філії Чернівецького обласного управління АТ «Державний ощадний банк України». До цього він також обіймав різні посади у фінансовому секторі.