6 жовтня
Завантажити ще

Переговори України та Росії про експорт зерна тривали півтори години

Переговори України та Росії про експорт зерна тривали півтори години
Фото: twitter.com/tcsavunma

У Стамбулі завершилися переговори щодо безпечного експорту Україною зерна із чорноморських портів. Вони пройшли за участю делегацій України, Росії, Туреччини та ООН. Про це у Твіттері повідомило Міністерство національної оборони Туреччини.

Турецька державна агенція "Анадолу" зазначила, що зустріч тривала 1,5 години. Міноборони Росії заявило, що представники їх відомства підготували і представили на розгляд "пакет пропозицій щодо якнайшвидшого практичного вирішення цього питання".

Переговори відбулися у павільйоні «Календер». Це була чотиристороння зустріч за участю військових делегацій міністерств оборони України, Росії та Туреччини та делегації ООН. Предметом зустрічі стало питання безпечного перевезення морем зерна та продовольства, які знаходяться в українських портах.

Зустріч за день до її проведення анонсували голова Офісу президента України Андрій Єрмак та міністр оборони Туреччини Хулусі Акар. Два дні тому президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган провів телефонні розмови з лідером України Володимиром Зеленським та головою Росії Володимиром Путіним.

Делегації України та Росії зустрілися вперше з кінця березня.