6 грудня
Завантажити ще

Міністр оборони Рєзніков назвав три сценарії завершення війни Росії проти України

Міністр оборони Рєзніков назвав три сценарії завершення війни Росії проти України
Фото: armyinform.com.ua

Війна в Україні може завершитися за одним із трьох сценаріїв - розвал Росії, перемога України чи черговий "жест доброї волі Кремля". Про це заявив голова Міністерства оборони Олексій Резніков, пише "Українська правда".

- Перший сценарій буде приблизно такий само, як і good will, "добра воля" росіян, яку було оголошено, коли вони втекли з Київщини, Чернігівщини, Сумщини та острова Зміїний. Відповідно, я думаю, його буде розбито на кілька ланцюжків. Спочатку ми вийдемо з вами на позиції до 24 лютого поточного року, далі будуть якісь розмови щодо статусу окупованого раніше Донецька, Луганська та Криму, але за столом із нашими потужними партнерами, - заявив Резніков.

За його словами, одним із варіантів подальших подій може стати перемога українських військ на полі бою, але статися це не може так швидко. За його прогнозами, за таким сценарієм війна може завершитися наприкінці нинішнього – на початку наступного року.

- Варіант другий: поступово ми "перемелюватимемо" збройні сили РФ, тому що це насправді війна ресурсу на ресурс. Вони мають більше людей, території, танків, літаків тощо, але все несучасне, все давнє, і вони сьогодні використовують принцип м'ясорубки, - сказав міністр.

Як зазначив Резніков, третій сценарій може стати для Росії найгіршим – розпад країни. Міністр вважає, що у такому разі може відбутися парад суверенітетів кількох різних суб'єктів: Татарстан, Башкирстан, на сході і так далі.