17 червня
Завантажити ще

Кулеба: Жоден громадянин Росії не звернувся за українською візою

Кулеба: Жоден громадянин Росії не звернувся за українською візою
Фото: tuda-suda.by

За тиждень дії в Україні візового режиму з Росією жоден громадянин цієї держави не подавав заявку на отримання візи. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі всеукраїнського телемарафону.

- За цей час було більше 100 дзвінків до МЗС, посольства України в різних країнах від громадян Росії з проханням роз'яснити правила в'їзду, як отримати візу, що для цього потрібно, але власне жодної заявки не було, - заявив глава МЗС.

За його словами, ця ситуація демонструє рівень відносин між народами країн, до якого призвела агресія Росії.

– Це демонструє, до якого рівня агресія Путіна довела стосунки не між нашими державами, а нашими народами, і, власне, ставлення росіян до нас, – зазначив він.

Рішення про введення з 1 липня візового режиму для громадян РФ Кабінет Міністрів ухвалив у середині червня. Таке рішення було ухвалено для посилення контролю за в'їздом росіян на територію України на фоні війни. До цього в'їзд та виїзд росіян з України здійснювався за закордонними паспортами з електронним чіпом. Якщо в паспорті чіпа не було, у пункті пропуску необхідно залишити відбиток пальця.