Завантажити ще

Міноборони: Інформація про знищення росіянами систем HIMARS є фейком

Міноборони: Інформація про знищення росіянами систем HIMARS є фейком
Фото: facebook.com/JointForcesCommandAFU

Інформація про те, що війська Росії знищили реактивні системи HIMARS, є фейком, який активно поширює російська сторона. Про це повідомляє прес-служба Командування об'єднаних сил Збройних сил України.

- Російські пропагандисти активно розповсюджують хибні повідомлення про нібито знищення американської артилерійської системи HIMARS. Наголошуємо, що такі повідомлення не відповідають дійсності й не що інше, як черговий російський фейк. Реактивні системи HIMARS, надані американськими партнерами, постійно завдають нищівних ударів по стратегічно важливих пунктах противника, що призводить до колосальних втрат з техніки, особового складу та забезпечення окупаційних військ, - зазначено у заяві відомства.

Як зазначила заступник міністра оборони Ганна Маляр, росіяни розповсюджують фейк "про знищення" HIMARS, видаючи бажане за дійсність.

– Це російський фейк. Це про те, що вони видають бажане за дійсне. Можливо, інформація про те, що у нас з'явилися HIMARS, призвела до паніки та підвищення страху у російському суспільстві. Тому їм порадили надати таку інформацію. Це робота на їхній внутрішній інформаційний ринок, - повідомила чиновниця в ефірі всеукраїнського телемарафону.

Перші реактивні системи залпового вогню HIMARS Україна одержала від США наприкінці червня. Найближчими тижнями очікується ще одна партія цієї зброї. 6 липня у Міноборони Росії заявили, що нібито їхні війська знищили дві системи HIMARS у районі Малотаранівка Донецької області.