27 вересня
Завантажити ще

На фронті поранено зірку фільму Сенцова “Носоріг”: Дістали 8 уламків

На фронті поранено зірку фільму Сенцова “Носоріг”: Дістали 8 уламків
Фото: twitter.com/DzevelinB

Лідер руху “Гонор” Сергій Філімонов отримав поранення на фронті. Про це 5 липня він повідомив у своєму Твіттері.

- Нас накрило "Градом". Мене поранило. Вже дістали 8 уламків. Евакуюють до Дніпра. Все буде чікі-пікі! - написав Філімонов.

У Фейсбуці Сергій Філімонов додав, що планує повернутся на позиції вже через 2 тижні.

- Друзі, всім щиро дякую за підтримку. Все буде добре. Лікарі кажуть про якийсь місяць відновлення, а я планую максимум через 2 тижні бути вже у строю, - заявив він.

Поранення прокоментував режисер Олег Сенцов, у якого Філімонов зіграв головну роль у фільмі “Носоріг”.

- Тільки вчора поїхав від нього, щоб одружитися, а сьогодні Сергія Філімонова було поранено. "Град", багато уламків, але стан не важкий. Одужання, друже, скоро побачимось! - написав він у ФБ.

4 липня Сергій Філімонов публікував у своїх соцмережах відео роботи їх підрозділу в районі Лисичанська. Наприкінці червня Філімонов повертався до Києва - до дружини та сина. Він застав ракетний удар по столиці 26 червня. Його разбудила дружина, яка прокинулась від вибухів. Він за звичкою сказав: «Не по нас, все норм, лягай», а потім згадав, що у Києві. 

Сергій Філімонов - лідер молодіжного руху “Гонор”, колишній керівник київського осередку “Цивільного корпусу “Азов” та київського осередку партії “Національний корпус”.