Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Суд зобов'язав уряд Ізраїлю скасувати обмеження щодо в'їзду українців

Суд зобов'язав уряд Ізраїлю скасувати обмеження щодо в'їзду українців

Верховний суд Ізраїлю ухвалив рішення про скасування обмежень на в'їзд у країну для громадян України. Про це повідомив у своєму Твіттері президент Володимир Зеленський.

- Вітаю рішення Верховного суду Держави Ізраїль, який зобов'язує уряд Ізраїлю скасувати будь-які додаткові обмеження на в'їзд громадян України. Верховенство права та повага до прав людини – це саме те, що відрізняє справжню, розвинену демократію!, - зазначив президент.

Ізраїль призупинив дію безвізу для українців у середині березня. У зв'язку з цим, для в'їзду в країну нашим співвітчизникам необхідно отримати спеціальний дозвіл від ізраїльського МВС.

Відповідно до введених правил, щоб потрапити до Ізраїлю на запрошення – громадянин країни має підписати декларацію для запрошеного українця. Решта громадян України мають подати заяву на приїзд до Ізраїлю та отримати дозвіл від МВС країни. Також Ізраїль відмовився приймати біженців із України.

Тоді в Офісі президента назвали рішення Ізраїлю недружнім кроком та закликали скасувати нововведення. Голова відомства Андрій Єрмак заявив, що такі кроки Ізраїлю шкодять інтересам України.