Завантажити ще

Зеленський звернувся до українців: Війна не закінчилася, її жорстокість зростає

Зеленський звернувся до українців: Війна не закінчилася, її жорстокість зростає
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official

Український лідер Володимир Зеленський звернувся до українців у тилових містах із закликом не розслаблятися та не забувати, що небезпека існує. Більше того, війна стає ще жорстокішою. Про це він сказав під час свого звернення до співгромадян.

- У багатьох тилових містах зараз відчувається розслабленість, але війна не закінчилася, її жорстокість іноді лише наростає, і не можна про неї забувати. Тому обов'язково допомагайте армії, допомагайте волонтерам, допомагайте всім тим, хто залишився наодинці.

Поширюйте правду про війну та про злочини окупантів. Як би складно не було сьогодні, маємо пам'ятати про те, що буде завтра. І що завтрашній день має принести Україні максимальну користь – кожен і кожна мають робити для цього все можливе, - наголосив президент.

Зеленський розповів, що Збройні сили України звільнили понад тисячу населених пунктів, але ще 2,6 тисячі залишаються під окупацією росіян. Крім цього, Зеленський зазначив, що десятки міст у різних областях України зазнали ракетних ударів.

Володимир Зеленський також розповів, що Україна активно готується до спеціальної конференції у Лугано у Швейцарії, яка розпочинається у понеділок.

- Там буде масштабний міжнародний захід, присвячений відновленню нашої країни, адже нам потрібно не просто відновити все, що зруйнували окупанти, а створити нову основу для нашого життя, для України – безпечну, сучасну, зручну, безбар'єрну і для цього потрібні колосальні інвестиції – мільярди, нові технології, передовий досвід, нові інститути та реформи, - додав він.

Раніше Зеленський подякував американському колегі Джо Байдену за оголошений новий пакет військової допомоги для України.