Завантажити ще

У Білорусі суд заарештував волонтера, яка влаштувала свято для дітей з України

У Білорусі суд заарештував волонтера, яка влаштувала свято для дітей з України
Фото: shutterstock.com

Білоруський суд засудив до 7 діб позбавлення волі волонтера Аллу Кароленко, яка є одним із організаторів свята у Гомелі для українських дітей-біженців. Про це повідомляє " Радіо Свобода ".

- 27 червня в Гомелі мало відбутися свято для українських дітей, які втекли від війни, але учасників, які зібралися в парку палацу Рум'янцевих і Паскевичів, розігнала міліція РБ. 29 червня поліція затримала одного з організаторів свята Аллу Кароленко, – зазначено у повідомленні.

Як пише видання, білоруські волонтери вирішили організувати захід "День іменин" для дітей, які приїхали з України та тимчасово мешкають у Гостомелі. Святкова програма мала містити ігри, конкурси, сувеніри та подарунки. Учасникам свята треба було принести із собою паперовий "голуб світу".

30 червня стало відомо, що затриману Кароленка суд заарештував на 7 діб, але за якою статтею її судили – невідомо. У провладних Telegram-каналах заявили, що білоруська міліція втрутилася у святкування, бо нібито побоювалася "провокацій та політичних гаслів". Також у повідомленнях стверджується, що організатори нібито не подали заявку до міськвиконкому на масовий захід.