20 травня
Завантажити ще

Мільярдер Бренсон пообіцяв допомогти у відновленні літака "Мрія"

Мільярдер Бренсон пообіцяв допомогти у відновленні літака
Фото: t.me/David_Arakhamia

Засновник компанії Virgin Galactic, британський мільярдер Річард Бренсон заявив про готовність надати допомогу у будівництві нового літака "Мрія". Про це повідомив голова фракції "Слуга Народу" Давид Арахамія у своєму Телеграм-каналі.

– Ми вже зараз опрацьовуємо проект будівництва нового літака, який після війни поставить ще багато рекордів. Але вже оновленим, на базі сучасного цифрового обладнання, що дозволить «Мрії» стати ще сильнішою. Це питання, а також наші перспективи співпраці у космічній сфері сьогодні обговорювали з Річардом Бренсоном. Він висловив готовність допомагати всім, чим зможе, – заявив Арахамія.

Як зазначив нардеп, мільярдер був приємно вражений оптимізмом українців і тим, що навіть у такі важкі хвилини наша країна думає про стрибок в авіакосмічному будівництві.

- Наш Ан-225 «Мрія» – світова легенда та один із символів України. Це єдиний у своєму роді літак, який встановив 240 світових рекордів. Російські окупанти можуть знищити будь-що, але "Мрію" – ніколи, - наголосив він.

Бренсон запевнив Зеленського, що підтримує Україну у боротьбі з РФ

Під час візиту до України британський мільярдер провів зустріч із президентом Володимиром Зеленським. Бренсон повідомив главі держави, що приїхав до нашої країни, щоб особисто побачити події, що відбуваються, і обговорити допомогу для України.

- Ми приїхали подивитися, чим можемо допомогти у цей складний час. Ми побачили сьогодні Київ та довколишні міста. Відвідали Бучу, Ірпінь та Гостомель, – сказав іноземний гість.

Також сторони обговорили питання збереження високого рівня уваги до російського вторгнення в Україні. Бренсон підтвердив, що виступає на підтримку нашої країни та за введення жорстких санкцій проти РФ.

- Мільярдер зазначив, що постійно виступає на підтримку нашої держави, її суверенітету, територіальної цілісності та за впровадження більш жорстких санкцій щодо РФ та тих осіб, які підтримують та фінансують війну. У цьому контексті Володимир Зеленський розповів, що окрім боротьби з ворогом на полі бою наша держава зосередила зусилля у двох напрямках: запровадження санкцій проти агресора та забезпечення гарантій безпеки, - йдеться у підсумковій заяві Офісу президента.

Зеленський та Бренсон обговорювали проекти в галузі енергоефективності та перспектив співпраці у повоєнному відновленні України.

Британський мільярдер Річард Бренсон прибув до України 29 червня. Він побував у Гостомелі, де відвідав зруйнований російськими військами аеродром ГП «Антонов».

Фото: t.me/David_Arakhamia

Фото: t.me/David_Arakhamia

Фото: t.me/David_Arakhamia

Фото: t.me/David_Arakhamia

Новини по темі: літак Мрія Давід Арахамія