Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
19 квiтня
Завантажити ще

Притула зустрівся з Резніковим, говорили про зібрані на "Байрактари" гроші

Притула зустрівся з Резніковим, говорили про зібрані на
Фото: facebook.com/serhiyprytula

Сергій Притула та Олексій Резніков зустрілися, щоб обговорити застосування зібраних на “Байратари” коштів. Про зустріч із міністром оборони України ведучий повідомив у своїх соцмережах увечері 29 червня.

- Сьогодні під час зустрічі з міністром оборони Олексієм Резніковим я отримав кілька варіантів того, як можна розпорядитись цими коштами. Ближчим часом будемо узгоджувати ці варіанти і з МО, і з Генштабом, - написав Притула.

За словами ведучого, є розуміння, куди згодом направлять безпілотники з маркуванням "Народний Байрактар". Нині важливо раціонально розпорядитися сотнями мільйонів гривень, визначитись із номенклатурою закупівель для армії. Сергій Притула зазначив, що завдання «нарізатимуть» самі захисники.

Ведучий розповів, що за останні кілька днів дав інтерв'ю британським, німецьким, ірландським, швейцарським, американським медіа. Усі мали одне й те саме питання: як вдалося зібрати стільки грошей на “Байрактари” за три дні.

22 червня Сергій Притула у свій день народження зібрав гроші на один Bayraktar для ЗСУ. 24 червня - за три дні - він зібрав гроші на чотири бойові безпілотники. 27 червня турецька компанія Baykar заявила, що безкоштовно передасть Україні три безпілотники, на які українці зібрали 600 мільйонів гривень.