18 серпня
Завантажити ще

Британія готова стати гарантом кредиту Україні на 525 мільйонів доларів

Британія готова стати гарантом кредиту Україні на 525 мільйонів доларів
Фото: ubn.news

Влада Великобританії заявила про готовність надати 525 мільйонів доларів як гарантії для кредиту Світового банку Україні. Про це повідомляє сайт уряду країни.

- Український уряд побоюється, що до осені у нього може закінчитися фінансування, якщо йому не буде надано термінової фінансової допомоги. Щоб допомогти з цією нагальною потребою, Великобританія готова надати ще 525 мільйонів доларів як гарантії для кредиту Світового банку наприкінці цього року, - зазначено в повідомленні.

Як зазначили у відомстві, цей кредит допоможе Україні покрити витрати на зарплати, утримання шкіл та лікарень, а також інших потреб.

– Ці інвестиції допоможуть зберегти українську державу. Великобританія покриває вартість кредиту лише в тому випадку, якщо уряд України не може платити. Таким чином, вони є як інвестицією у стратегічну стійкість України, так і висловленням впевненості у майбутньому країни, - наголосили у британському уряді.

У Британії впевнені, що без міжнародної підтримки уряд України "буде змушений піти шляхом, який ставить під загрозу їхню макроекономічну стабільність і довгострокову економічну безпеку", що призведе до масової інфляції та гуманітарної катастрофи в країні.