21 травня
Завантажити ще

Буданов пояснив, чому українські війська вийшли із Сєвєродонецька

Буданов пояснив, чому українські війська вийшли із Сєвєродонецька

Збройні сили України вийшли із Сєвєродонецька, оскільки утримувати фронт там було неможливо. Вони відійшли на вигідніші позиції, щоб отримати тактичну перевагу. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов в інтерв'ю Reuters.

- Росія застосувала тактику, яку застосовувала в Маріуполі: стерти місто з землі. У цих умовах тримати оборону в руїнах та на відкритих полях уже неможливо. Тому українські сили відійшли на височини для продовження оборонних операцій, - повідомив Буданов.

За його словами, єдиний шлях до перемоги для України лежить через чисту військову силу, щоби повернути собі всю її територію.

– Стратегія дуже проста. Стабілізувати ситуацію. Отримати необхідну кількість техніки та підготувати необхідну кількість сил та засобів для початку контрнаступу, щоб повернути всю нашу територію, - наголосив він.

Про повне захоплення Сєвєродонецька російськими військами заявив мер міста Олександр Стрюк 25 червня. За його словами, українським військовим вдалося залишити місто, не потрапивши до блокади. Таким чином, наші бійці зберегли свої життя і зайняли більш укріплені позиції.