Завантажити ще

Міноборони: Обговорення у соцмережах про відступ у Сєвєродонецьку зірвало плани ЗСУ

Міноборони: Обговорення у соцмережах про відступ у Сєвєродонецьку зірвало плани ЗСУ
Фото: t.me/serhiy_hayday

Через обговорення у соціальних мережах виведення українських захисників із Сєвєродонецька зірвалася операція, яку планували завершити наші війська. Про це заявила заступник міністра оборони Ганна Маляр у своєму Фейсбуці.

- Публічна демонстрація цивільними особами обізнаності про хід військових операцій та повідомлення про це в соцмережах до офіційних заяв Генштабу частково зриває військові операції – як це було вчора та позавчора Сєверодонецьком. Коли просто не дали ЗСУ доробити заплановане, – заявила Маляр.

Як зазначила заступник голови Міноборони, говорити публічно про входи чи виходи наших військ із населених пунктів до того, як про це офіційно заявили в Генштабі ЗСУ – категорично не можна, оскільки це може зашкодити нашим бійцям.

- Це завдає шкоди роботі ЗСУ. Це забирає у них дорогоцінний час – добу/дві, які вони ще могли реалізовувати свої військові плани та маневри за умов непублічності ходу військової операції. Наприклад, одночасно з виходом або заходом до міста реалізуються паралельно кілька завдань. І для їх реалізації важливо це робити за умов інформаційної тиші, - нагадала чиновниця.

Про те, що українські захисники покинули Сєвєродонецьк, повідомив український журналіст Юрій Бутусов вранці, 24 червня. Він уточнив, що наші захисники організовано залишили частину промзони Сєвєродонецька у ніч проти 24 червня. З його слів, вихід пройшов під обстрілом, але без втрат. Офіційно інформацію про виведення ЗСУ із Сєвєродонецька підтвердив наступного дня мер міста Олександр Стрюк.