27 вересня
Завантажити ще

Генерал Ягун: Удар РФ по посольству США в Києві означав би оголошення війни

Генерал Ягун: Удар РФ по посольству США в Києві означав би оголошення війни
Фото: belsat.eu

Генерал-майор запасу Служби безпеки України Віктор Ягун відреагував на заклики російського депутата Юрія Швиткіна завдати ракетного удару посольству США у Києві. За його словами, такі дії російської сторони означали б оголошення війни Америці. Про це він заявив в ефірі всеукраїнського телемарафону.

- Це людина, яку ніхто ніколи не слухав у житті. Тобто ця людина зробила заяву, і тепер ми всі знаємо, що є такий депутат у Державній думі, і знаємо рівень її інтелекту. Все дуже просто, якщо вони почнуть бомбардувати посольство Сполучених Штатів, це пряме оголошення війни Росії Штатам. Якщо вони цього хочуть, то добре, що ж вдієш, ми нічого не можемо зробити, вони там з котушок всі зовсім злетіли, - заявив Ягун.

Йдеться про заяву депутата Держдуми РФ Юрія Швиткіна, в якій він закликав ударити по посольству США у Києві після того, як в Україну прибули перші ракетні артилерійські системи підвищеної мобільності HIMARS. Російський депутат вважає, що постачання HIMARS в Україну нібито ведуть мир до третьої світової війни, а Росія має «вдарити у відповідь центром прийняття рішень» — посольству США.