Завантажити ще

Шольц заявив, що Німеччина розробляє для України проект "плану Маршалла"

Шольц заявив, що Німеччина розробляє для України проект

Одним з питань, яке обговорюватимуть лідери країн "Великої сімки" на майбутньому саміті в Німеччині, стане проект «перспективного плану Маршалла для України». Як пише  AP News, про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц.

Німецький політик заявив, що сподівається на «єдиний фронт довгострокової підтримки України». Він також заявив своєму парламенту, що відновлення України буде завданням кількох поколінь європейців.

При цьому для фінансування відновлення України протягом багатьох років будуть потрібні мільярди доларів. Тому перспективний план може спрацювати тільки в тому випадку, якщо європейські країни, інші великі країни-донори та міжнародні організації будуть працювати разом.

Шольц переконаний, що дійсно вирішальне значення має структура такого плану відновлення: як здійснюватиметься координація на міжнародному рівні, як визначатимуться пріоритети в інвестуванні тощо.

Канцлер Германії також заявив, що разом з президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн має намір скликати конференцію експертів з відновлення України під егідою головування Німеччини в G7.

Раніше Шольц пообіцяв, що Україна своєчасно отримає важке озброєння від Берліна.