Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
12 квiтня
Завантажити ще

Глава розвідки Буданов підтвердив підрив машини екс-"слуги народу" Ковальова на Херсонщині

Глава розвідки Буданов підтвердив підрив машини екс-
Фото: facebook.com/yevhenshevchenko9000

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України підтвердив підрив машини нардепа Олексія Ковальова у Херсонській області. Про це Кирило Буданов сказав у ефірі національного телемарафону.

- Я можу підтвердити, що було вчинено певну дію. Автомобіль точно висаджений у повітря. У якому стані перебуває цей колаборант та зрадник, ми з'ясовуємо, - заявив він.

Буданов зазначив, що на тимчасово окупованих територіях працюють партизани, які співпрацюють із різними силовими відомствами України.

Говорячи про звільнення Херсонської області, голова військової розвідки сказав, що рух йде.

– Все, що я можу сказати – ви це бачите: рухи вперед йдуть, ми крок за кроком звільняємо нашу територію. І не зупинимося, доки не звільнимо всю нашу територію України. Я ще раз наголошую: до кордонів станом на 1991 рік, - заявив Буданов.

Голова ГУР розповів також, що основна частина захисників Маріуполя, яка вийшла з "Азовсталі" місяць тому, перебуває у таборі для військовополонених у Оленівці. Періодично українські військовополонені вивозять для слідчих дій.

Говорячи про народного депутата Віктора Медведчука, Кирило Буданов сказав, що на відміну від більшості військовополонених, тому пред'явлені "абсолютно невоєнні звинувачення, а кримінальні".

– Його подальшу долю має спочатку вирішити правосуддя, а після цього вже думатимемо, що з ним робити далі, – зазначив він.

Вранці в середу Євген Шевченко повідомив у своєму Фейсбуці, що, за попередньою інформацією, в місті Гола Пристань знищено нардепа-зрадника Ковальова, який залишився в Херсоні.

Нардепа-мажоритарника Олексія Ковальова, який перебуває у тимчасово окупованій Херсонській області, виключили із фракції «Слуга народу» 3 травня. 8 червня він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, що побував на зустрічі фермерів із заступником глави Адміністрації президента Росії Сергієм Кирієнком.

Того ж дня у ГБР повідомили, що підприємства, підконтрольні Ковальову, постачають продукцію до Криму та завозять із півострова до Херсонської області пальне. Також депутат забезпечує розміщення особового складу окупаційних сил у приміщеннях підконтрольного йому санаторію, розташованого у місті Гола Пристань.