23 вересня
Завантажити ще

Бен Стіллер зустрівся з Володимиром Зеленським та назвав його своїм героєм

Бен Стіллер зустрівся з Володимиром Зеленським та назвав його своїм героєм
Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський зустрівся з Беном Стіллером. Кадри з Офісу президента опублікував увечері у понеділок глава держави у своєму Інстаграмі.

– Українці відчувають підтримку всього світу, багатьох відомих людей. І візит @benstiller укотре це підтверджує. Ваша поїздка до Ірпеня та Макарова, зустрічі з нашими людьми багато про що говорять. Цінуємо, що в цей непростий для нашої країни час ви поруч, - написав Зеленський.

На початку зустрічі український лідер та відомий американський актор обмінялися люб'язностями. Зеленський зазначив, що в Україні Стиллера добре знають, актор, у свою чергу, назвав президента своїм героєм і відзначили його акторську кар'єру. "Не така, як у вас", - пожартував глава держави.

Президент зазначив, що важливо говорити світові про війну в Україні щодня. На зустрічі були присутні глава МЗС України Дмитро Кулеба та голова Офісу президента Андрій Єрмак.

- Одна справа – бачити ці руйнування по телевізору чи в соцмережах. Інша річ – побачити все це на власні очі. Таке вражає набагато сильніше, – також сказав Бен Стіллер.

- Те, що ви побачили в Ірпені, – безумовно, страшно. Але ще страшніше навіть просто уявити, що відбувається в населених пунктах, які досі під тимчасовою окупацією на сході, – зазначив у відповідь Володимир Зеленський.

Президент і посол доброї волі ООН обговорили потреби тимчасово переміщених осіб в Україні, а також тих, хто перебуває в Польщі, яку Бен Стіллер відвідав напередодні. Окремо Глава держави зробив акцент на порушенні прав примусово депортованих до Росії українців, зокрема дітей. 

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

Бен Стіллер приїхав до України як посол доброї волі ООН з нагоди Всесвітнього дня біженців. Спочатку він зустрівся з українцями у Польщі, потім побував у Львові, а також в Ірпені та Макаріві Київської області. Актора помітили також у ЦУМі на Хрещатику. Наприкінці квітня Львів відвідала американська актриса та посол ООН у справах біженців Анджеліна Джолі.

Фото: instagram.com/zelenskiy_official

Фото: instagram.com/zelenskiy_official