23 червня
Завантажити ще

Українські прикордонники не пустили мера Чернігова до Польщі

Українські прикордонники не пустили мера Чернігова до Польщі
Фото: facebook.com/AtroshenkoVladislav

Мера Чернігова Владислава Атрошенка не пустили до Польщі. Про це міський голова написав у своєму Фейсбуці.

- Щойно на кордоні мене не пустили до Польщі, куди я прямував на підписання угоди про партнерство та допомогу Чернігову, - повідомив він.

Атрошенко додав, що їхав у Ряшів для підписання угоди про партнерство. Також у нього був запланований виступ на сесії міської Ради. 

- Але мені не дозволили перетнути кордон на митному пропускному пункті «Краковець». Начебто документи були не в порядку, - написав мер.

Владислав Атрошенко звернув увагу на те, що прямував у складі делегації з чотирьох осіб. За його словами, питання по документах виникли лише стосовно нього. 

Чернігівський міський голова пов'язав це з ”політичною атакою” на нього з боку одного зі співробітників Офісу президента. 

- Я вважаю, що це не що інше, як самодурство відповідальних посадових осіб, які таким чином хочуть самоствердитися і при цьому перевищують свої службові повноваження. Таким чином вони перешкоджають моїй професійній діяльності на користь Чернігова, а головне – дискредитують подібними діями Президента, демонструючи ознаки телефонного права на кордоні.

Очільник Чернігова має намір оскаржувати це рішення в суді.

В кінці травня Атрошенко насилу виїхав до Давосу. Голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус не погодив відрядження. Мер отримав дозвіл від обласного військового комісара. Чаус заявив, що участь в цьому заході можна було взяти онлайн. 

facebook.com/AtroshenkoVladislav

facebook.com/AtroshenkoVladislav

facebook.com/AtroshenkoVladislav

facebook.com/AtroshenkoVladislav