Завантажити ще

Зеленський провів нараду в Одесі – обговорили вивіз зерна з України

Зеленський провів нараду в Одесі – обговорили вивіз зерна з України
Фото: President.gov.ua

Слідом за Миколаєвом президент Володимир Зеленський відвідав Одесу, де провів нараду щодо поточної ситуації у регіоні. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

- Йшлося про шляхи організації коридору для вивезення агропромислової продукції з портів Одещини. За даними голови Одеської ОДА, через російську агресію в портах області заблоковано 39 цивільних судів під прапорами 14 країн світу. Учасники зустрічі обговорили питання збирання врожаю в області та заходи щодо забезпечення сільськогосподарської техніки, - повідомили у відомстві.

Як зазначено у повідомленні, учасники наради також обговорили питання щодо соціального забезпечення переселенців, які проживають на Одещині.

- На нараді заслухали інформацію про наслідки ракетних ударів російських окупантів на Одещині. Жертвами обстрілів стали 55 мешканців регіону, зруйновано низку об'єктів інфраструктури, - наголосили в Офісі президента.

Глава держави також оглянув житловий будинок, який було пошкоджено 23 квітня внаслідок ворожих ракетних обстрілів. Тоді жертвами стали вісім людей, серед яких тримісячне немовля.

- Це жахливий, страшний злочин, агресор вбиває та калічить наших людей. Повинні відновити цей будинок, щоб мешканці повернулися до свого житла, - заявив президент.

У ході наради командувач Військово-Морських сил ЗСУ Олексій Неіжпапи відзвітував щодо ситуації в акваторії Чорного моря та забезпечення підрозділів ВМС.