2 жовтня
Завантажити ще

Данілов: Багато країн просять не розповідати про поставлене ними озброєння

Данілов: Багато країн просять не розповідати про поставлене ними озброєння
Фото: facebook.com/danilov.oleksiy

На сьогоднішній день низка країн надають Україні військове озброєння. І дуже багато хто з них просить не розповідати про це. Про це розповів секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю " Ліга.net ".

На запитання журналіста, чи мало виділено військової допомоги за підсумками "Рамштайну-3" він відповів, що країни не зобов'язані надавати допомогу Україні, але надають.

- Для цього у нас мають бути трохи інші стосунки з тими країнами, які беруть на себе зобов'язання. Якби наша країна була членом НАТО, то була б зовсім інша розмова та змінилася б конфігурація таких зустрічей.

Сьогодні ми повинні дякувати країнам, які надають нам допомогу. Їх дуже багато. Не про всіх ми знаємо. Дуже багато країн просять не озвучувати військове озброєння, яке нам передають. Мине час і буде наша перемога - дякуватимемо всім, - зазначив Данілов.

Раніше Данілов сказав, що на сьогоднішній день Україна не бачить загрози нападу з території Білорусі, тому що там немає достатньої кількості сил та засобів для того, щоб зробити такий наступ, який стався 24 лютого.