15 серпня
Завантажити ще

"Укрзалізниця" передала Джонсону лист від 6-річного Іллі з Маріуполя

Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

Після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським британський прем'єр-міністр Борис Джонсон завітав на виставку «Рятуючи майбутнє» про мільйон дітей, перевезених потягами "Укрзалізниці" під час війни. Працівники УЗ передали Джонсону лист від 6-річного Іллі з Маріуполя.

- Залізничники скористалися нагодою і у відповідь на травневий лист пана Джонсона до всіх українських дітей передали йому лист і фото від 6-річного Іллі, евакуйованого з Маріуполя. Передали оригінал і переклад, але, як виявилося у поїзді, пан Борис читає українською! Цінуємо наших союзників і забезпечуємо їм можливість відвідувати Київ у безпеці та з комфортом!, - сказано у повідомленні "Укрзалізниці". 

23 травня Борис Джонсон написав відкритого листа українським дітям і сказав, що вони "показують світу як бути сильними та гідними і високо тримати голову, навіть у найважчі часи. 

Це вже другий візит Джонсона до України від початку повномасштабного вторгнення Росії. У квітні глава уряду Британії став першим лідером країни G7, який відвідав Київ під час війни із РФ.

Фото: facebook.com

Фото: facebook.com