15 серпня
Завантажити ще

Політологи: На Пітерському економічному форумі замість Путіна може виступати двійник

Політологи: На Пітерському економічному форумі замість Путіна може виступати двійник

На 15 червня у Санкт-Петербурзі під час т.зв. міжнародного економічного форуму заплановано виступ російського президента Володимира Путіна. Згідно із заявою його прес-секретаря Дмитра Пєскова, Путін повинен буде говорити про вплив санкцій на зростання вартості нафти й газу.

"Хоча, за попередніми планами, сьогодні має бути день головного тріумфу Путіна - фактично оголошення "нового світового порядку", коли разом із переможеною Україною словам диктатора має аплодувати прогресивна світова громадськість і керівники провідних держав та корпорацій. Але сталося не так, як гадалося», - повідомляє у своєму блозі на сайті Korrespondent.net керівник Центру політичної розвідки, політолог, кандидат історичних наук Олег Постернак. За його словами, поява особисто російського президента на форумі вкрай сумнівна,

«Історія з важкою хворобою та неможливістю самостійно пересуватися у російського диктатора знаходить своє підтвердження у різних джерелах», - пише політолог. Так, наприклад, днями "Обозреватель", посилаючись на свої джерела у Кремлі, написав, що Путін впав у кому після невдалої операції.

У зв'язку з цим Олег Постернак каже, що «є обґрунтоване припущення, що для публіки в Росії знову буде використано технологію демонстрації двійника. Тим більше що ті, хто міг би сказати правду, поки що змушені мовчати».

До речі, міжнародний економічний форум виглядає такою самою фальшивкою, тому що через відсутність значних економічних лідерів росіянам довелося запрошувати представників забороненого в Росії Талібану і давати офіційну акредитацію маріонеткам з т.зв. "Л/ДНР".

«А тепер виходить так, що і сам Путін буде віртуально, замість справжнього виступить двійник. Практика не нова, на заході відсутні ті, хто може відрізнити оригінал від копії. А промови вже давно заготовлені. Хоча, як анонсувалося, промова про "новий світовий порядок" відкладена до кращих часів, оголосити себе переможцем у війні проти колективного Заходу не вийде», - пише політолог.

З ним погоджуються й інші українські політичні експерти.

«Оголосити себе переможцем у війні не виходить, диктувати умови заходу – також, санкції натомість досягли небачених в історії масштабів. Більше того, сьогодні до ненависної України прибули лідери чотирьох європейських держав, що автоматично робить рівень представництва переговорів у Києві вище за пітерський міжнародний економічний форум", - наголошує Голова Центру аналізу та стратегій Ігор Чаленко.

"Тому дуже цікаво буде поспостерігати за ходою, мімікою, жестами та іншими деталями поведінки того, кого проголосять Володимиром Путіним", - припускає політичний експерт Володимир Сонюк. І він же додає: "Тим часом оточення, швидше за все, готуватиме транзит влади і спробує домовитися з центрами прийняття рішення. Звичайно, їх цікавить зняття санкцій та розморожування активів".