23 вересня
Завантажити ще

Артист "Кварталу 95" Валерій Жидков отримав громадянство України

Артист
Фото: instagram.com/valeryzhidkov_official

Телеведучий та автор "Студія Квартал 95" Валерій Жидков ухвалив рішення про зміну російського громадянства на українське. Артист уже одержав український паспорт. Про це заявив його колега Євген Кошовий у ході благодійного концерту "Життя переможе/life will win" у Варшаві, повідомляють " Українські новини ".

– Зараз на цю сцену вийде людина – справжній приклад для всіх росіян. Поки одні росіяни отримали в руки автомати, він пішов та отримав паспорт України – Валерій Жидков, – повідомив Кошовий.

47-річний Валерій Жидков – громадянин Росії, але проживає та працює в Україні. Родом він із Тамбова. Він відомий як телеведучий, сценарист, автор "Студії Квартал-95". Жидков є колишнім учасником КВК: «Тамбовські вовки», «95 квартал», «Тапчині діти».

Раніше Жидков розповів про спілкування з російськими родичами та друзями після початку війни в Україні. Артист говорив, що продовжує спілкуватися лише з тими росіянами, із якими може вести аргументований діалог. Гуморист впевнений, що свідомість людей у Росії змінюватиметься на краще.