8 червня
Завантажити ще

Зеленський: У Сєвєродонецьку триває жорстока битва – там вирішується доля Донбасу

Зеленський: У Сєвєродонецьку триває жорстока битва – там вирішується доля Донбасу

Президент Володимир Зеленський розповів про ситуацію на Донбасі. За його словами, Сєвєродонецьк зараз є епіцентром боїв. Про це йшлося у черговому зверненні глави держави до українців.

- Сєвєродонецьк за підсумками і цієї пори, вже 105-ї доби повномасштабної війни, залишається епіцентром протистояння на Донбасі. Захищаємо наші позиції, завдаємо ворогові відчутних втрат, - повідомив Зеленський.

Як зазначив президент, зараз на Донбасі відбувається одна із найскладніших битв за час вторгнення Росії і саме там вирішується доля всього регіону.

- Це дуже жорстока битва, дуже тяжка. Мабуть, одна з найважчих протягом усієї цієї війни. Я вдячний кожному та кожній, хто обороняється у цьому напрямку. Багато в чому саме там зараз вирішується доля нашого Донбасу, – наголосив він.

З квітня на Донбасі розпочалися запеклі бої. Росіяни намагаються захопити низку міст. За словами голови Луганської ОДА Сергія Гайдая, на сьогодні понад 90% Сєверодонецька перебувають під контролем російських військ, а у місті продовжуються бойові дії.