Завантажити ще

Президент Словаччини разом із Дудою планувала тур по ЄС, але захворіла на коронавірус

Президент Словаччини разом із Дудою планувала тур по ЄС, але захворіла на коронавірус
Фото: President.gov.ua

Глава держави Володимир Зеленський подякував президенту Польщі Анджею Дуду, який вирушив із робочим візитом країнами Європейського Союзу для підтримки України. Про це йшлося у його зверненні до українців.

- Я вдячний Президенту Польщі Анджею Дуді, другу всіх українців, за те, що він вирушив зараз до спеціальної поїздки країнами Європи для підтримки європейської перспективи нашої держави. Саме цього червня ми маємо отримати рішення про кандидатство. І всі наші друзі, всі наші дипломати зараз працюють для цього, працюють на повну, - сказав Зеленський.

За його словами, разом із Дудою у цю поїздку планувала також вирушити лідер Словаччини Зузанова Чауптова, але напередодні у неї підтвердили коронавірус.

- Разом із Анджеєм мала поїхати і президент Словаччини Зузана Чапутова – планувалася така спільна ініціатива двох лідерів. Завадив позитивний тест на ковід. Що ж, такі умови нашого життя зараз. Бажаю Зузане якнайшвидшого одужання, - наголосив він.

Президент Польщі Анджей Дуда вирушив у тур країнами Євросоюзу, щоб умовити їхніх лідерів надати Україні статусу кандидата в члени ЄС. Польський лідер має намір відвідати Португалію та Італію, після чого у Румунії візьме участь у саміті Бухарестської дев'ятки, східному фланзі НАТО (Болгарія, Румунія, Польща, Словаччина, Угорщина, Чехія, Литва, Латвія та Естонія).