Завантажити ще

ГБР: підприємства нардепа Ковальова поставляють продукцію до Криму

ГБР: підприємства нардепа Ковальова поставляють продукцію до Криму
Фото: facebook.com/Алексей Ковалев

Підприємства, підконтрольні народному депутату Олексію Ковальову, постачають продукцію до Криму та завозять із півострова до Херсонської області пальне. Про такі факти співпраці виключеного із “Слуги народу” парламентаря з окупантами повідомили у ГБР.

- Підконтрольні йому підприємства постачають харчову продукцію до Автономної Республіки Крим з подальшою реалізацією на території рф, а також завозять на Херсонщину паливно-мастильні матеріали з окупованого Криму.

Депутат забезпечує розміщення особового складу окупаційних сил у приміщеннях підконтрольному йому санаторію, що розташований у місті Гола Пристань Херсонської області, - йдеться у повідомленні Держбюро розслідувань.

У ГБР заявили, що ще у квітні генпрокурор Ірина Венедиктова за їхніми матеріалами ініціювала кримінальне провадження через ознаки колабораційної діяльності нардепа.

8 червня Олексій Ковальов, який перебуває у тимчасово окупованій Росією Херсонської області, повідомив, що побував на зустрічі фермерів із заступником голови Адміністрації президента Росії Сергієм Кирієнком. Запис він зробив російською мовою на особистій, а не депутатської сторінці у Фейсбуці. У пості Ковальов заявив, що на Херсонщині відбувається “найтісніша інтеграція з Росією”.

Спікер фракції "Слуга народу" Юлія Палійчук повідомила, що мандат народного депутата в Олексія Ковальова відкликають.

Із фракції Ковальова виключили ще 3 травня. 7 квітня Олексій Ковальов повідомив про повернення на Херсонщину. Він пояснив це турботою про виборців.

Новини по темі: Олексій Ковальов