14 червня
Завантажити ще

Суд заборонив діяльність "Опозиційного блоку" в Україні

Суд заборонив діяльність

Восьмий апеляційний адміністративний суд ухвалив рішення про заборону діяльності в Україні політичної партії "Опозиційний блок". Про це повідомляє прес-служба громадського руху "ЧЕСНО".

"Майно партії та всіх її осередків, згідно з рішенням суду, передається державі. Але саме рішення може бути оскаржене у Верховному суді", - наголошено у повідомленні.

Як зазначили учасники руху, засідання суду тривало близько 1,5 години. Процес був відкритим, але журналістів до зали засідань не пустили, проте видали копію рішення суду.

Цю інформацію також підтвердила нардеп від "Слуги народу" Ольга Совгіря. Політик наголосила, що все майно політсили буде передано державі.

"Відповідно до закону про заборону проросійських політичних партій, заборонено діяльність політичної партії «Опозиційний блок», діяльність якої було раніше зупинено рішенням РНБО. Майно забороненої партії вилучено у власність держави", – повідомила Совгіря у своєму телеграм-каналі.

Рішення про зупинення діяльності низки проросійських партій було ухвалено на засіданні РНБО 20 березня. До списку увійшли політсили "Опозиційна платформа - За життя", "Партія Шарія", "Наші", "Опозиційний блок", "Ліва опозиція" та інші партії, пов'язані з РФ.

Фото: chesno.org

Фото: chesno.org