Завантажити ще

Зеленський пояснив, навіщо дав українське громадянство Невзорову та його дружині

Зеленський пояснив, навіщо дав українське громадянство Невзорову та його дружині
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський надав громадянство російському журналістові Олександру Невзорову, щоб розхитати російську владу зсередени. Про це він сказав під час зустрічі із журналістами, передає "Бабель".

- Я можу вам сказати, що ми почали цю розмову. Якщо у нас є можливість розхитувати російську владу, ми повинні все це робити з громадянами Росії, які повністю за Україну, повністю проти позиції президента Путіна. Я вважаю, ми разом повинні це робити. Ми маємо використовувати будь-яку зброю, — сказав Зеленський.

Він також навів приклад інших росіян, які підтримують Україну, — Андрія Макаревича та Лії Ахеджакової.

- Я вважаю, що це зброя України. Люди, які мають будь-яке громадянство неукраїнське, але які чітко формулюють свою позицію проукраїнську проти російської влади. Вони на нашому боці, мені так здається, — зазначив президент.

У відповідь на запитання про приїзд екс-пропагандистки Марини Овсяннікової, президент сказав, що не стежить за цим, бо це для нього не є пріоритетом. Коли журналісти уточнили, що Овсяннікова наголошує на необхідності зняття санкцій з росіян, Зеленський відповів, що зрозумів, що робити.

- Ви могли б мені раніше про це сказати. Я зрозумів, що мені потрібно зробити, можна я не в ефірі буду про це говорити? Від вас сигнал я отримав, — зазначив президент.

На День журналіста 6 червня президент роздав нагороди працівникам українських медіа, частину з них - посмертно.