15 серпня
Завантажити ще

Байдена та його дружину евакуювали - поблизу їхнього будинку увійшов літак

Байдена та його дружину евакуювали - поблизу їхнього будинку увійшов літак
Фото: REUTERS

У повітряний простір поблизу будинку президента Сполучених Штатів Джо Байдена в Делавері увійшов приватний літак, через що американського лідера та його дружину довелося евакуювати у безпечне місце. Про це повідомляє " АР ".

- Білий дім заявив, що Байдену або його сім'ї не загрожує небезпека, і запобіжні заходи вжито. Після оцінки ситуації Байден та його дружина Джілл повернулися до свого дому в Рехобот-Біч, - заявили у Білому домі.

У Секретній службі повідомили, що літак був негайно виведений з обмеженого повітряного простору після «помилкового входу в зону».

- Служба візьме інтерв'ю у пілота, який, згідно з попереднім розслідуванням, не був на належному радіоканалі і не дотримувався опублікованих вказівок щодо польоту, - наголосили у відомстві.

Як зазначено в повідомленні, напередодні візиту Байдена в пляжне містечко Федеральне авіаційне управління опублікувало обмеження на польоти, які включають безпольотну зону радіусом 10 миль (16 км - ред.). Така практика вводиться завжди під час поїздок американського лідера за межі Вашингтона. Згідно з правилами, пілоти мають перевіряти перед злетом обмеження за маршрутом.