Завантажити ще

У Туреччині створять механізм для вивезення зерна з України

У Туреччині створять механізм для вивезення зерна з України

У Стамбулі планують створити механізм командного центру, механізм якого допоможе вивезти з України зерно на світові ринки. Про це повідомляє турецьке видання " Anadolu Agency ".

- Очікується, що близько 20 мільйонів тонн зерна та насіння соняшника з Росії та України буде доставлено на світові ринки завдяки механізму командного центру, який планується створити у Стамбулі. В результаті інтенсивної багатогранної дипломатії Туреччини щодо забезпечення миру з початку російсько-української війни під егідою ООН була підготовлена ​​дорожня карта для вирішення глобальної продовольчої кризи, що виникла через війну, що триває, - зазначено в повідомлення.

Як пише видання, деталі дорожньої карти обговорюватимуться на зустрічі за участю представників Росії, України, Туреччини та ООН.

– На чотиристоронній зустрічі будуть розглянуті такі питання, як маршрут, страхування та безпека судів та особливо розмінування у регіоні, – йдеться у заяві.

Також видання стверджує, посилаючись на джерела, що президент РФ Володимир Путін та глава української держави Володимир Зеленський позитивно оцінили співпрацю щодо створення " зернового коридору ".