Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Арестович: У Сєвєродонецьку ЗСУ втягнули російські війська в пастку, удавано "здавши" місто

Арестович: У Сєвєродонецьку ЗСУ втягнули російські війська в пастку, удавано
Фото: facebook.com/alexey.arestovich

Українські захисники досягли значного успіху в боях за Сєверодонецьк. Наші бійці заманили росіян у пастку, вдавши, що "здають" місто. Про це заявив у своєму Фейсбуці радник голови Офісу президента Олексій Арестович.

- Ми втягнули російські війська в пастку в Сєвєродонецьку, удавно «здавши» місто. Зараз російське командування перебуває у шоці. Вони вже відрапортували про взяття СД, коли наші війська завдали жорсткого зустрічного контрудару і зараз мочать московських товаришів у м'ясо - не зважаючи на їхню перевагу в авіації та артилерії. Наші війська виявляють неймовірну мужність, а командири – тактичні таланти, – написав Арестович.

За його словами, зараз у Сєвєродонецьку проходять запеклі бої, в які російська сторона кинула всі сили, що є.

– Там дуже жорсткі бої. Російське командування зараз кидає всі маючі сили на утримання (зауважте, вже не на захоплення – на утримання!) Сєвєродонецька. Наші реально рвуть зараз супротивника, як леви, незважаючи на його вогневу перевагу. З'явилися перші полонені зі складу російських військ. Але не всім так пощастило. Битва не закінчена, – зазначив він.

Пізніше в ефірі "Фейгін LIVE" радник голови ВП уточнив – контрудари наших військових не означають, що ЗСУ вдасться відбити Сєвєродонецьк.

- Ми контратакуємо, відбили кілька вулиць та взяли полонених. Наступ ведеться так, що російські війська зазнають великих втрат. Але, я відразу хочу дати зрозуміти, це не означає, що ми відіб'ємо Сєвєродонецьк. Швидше за все, не відіб'ємо. І це навіть не означає, що росіяни його так чи інакше не займуть, – пояснив він.

Напередодні голова Луганської ОДА Сергій Гайдай заявив, що росіянам вдалося захопити 80% Сєвєродонецька. Чиновник повідомив, що у місті йдуть вуличні бої, але українським захисникам вдалося провести пробну контратаку, під час якої російських військових було відкинуто убік. Також Гайдай заявив, що наші бійці полонили 6 військових РФ.