Завантажити ще

Російські військові окупували близько 80% Сєвєродонецька

Російські військові окупували близько 80% Сєвєродонецька
Фото: t.me/luhanskaVTSA

У Сєвєродонецьку проходять жорсткі бої за місто, внаслідок яких військам Росії вдалося захопити близько 80% населеного пункту. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі голова Луганської обласної державної адміністрації.

- Більшість міста вже окупована російською армією. Сказати, що місто все в окупації не можна, бо залишаються ще частини міста під контролем наших військ. Сьогодні наші хлопці навіть робили пробні контратаки та на деяких вулицях відсунули трохи росіян убік. Взяли полонених – 6 людей, – заявив Гайдай.

За його словами, в решті населених пунктів Луганщини продовжуються обстріли.

- Немає у Луганській області жодного міста чи населеного пункту, де немає обстрілів. Все обстрілюється, скрізь прилітає – фактично щодня. Тяжкі бої йдуть у багатьох містах, у тому числі - в районі Попасної, Горської громади. Обстріли йдуть у Лисичанську, - наголосив він.

Водночас чиновник зазначив, що до багатьох міст та сіл Луганської області вдається провезти гуманітарні вантажі та евакуювати людей. Також Гайдай вважає, що росіяни намагатимуться захопити і Лисичанськ, бо це місто є вигідною позицією у військовому плані.