Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Опитування у "Дії": більшість висловилася за вільне володіння зброєю

Опитування у
Фото: Зображення Pexels із сайту Pixabay

В опитуванні щодо зброї в "Дії" проголосувало понад 1,7 мільйона людей. Абсолютна більшість висловилася за її вільне носіння. Про результати голосування повідомив віце-прем'єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Опитування серед користувачів "Дії" щодо володіння зброєю в Україні завершено. Воно стало наймасовішим. Усього за тиждень у ньому взяли участь 1 726 452 українців. Хоча це лиш четверте опитування, яке ми запустили у застосунку", - написав він у своєму телеграм-каналі.

59%, а це більше мільйона тих, хто проголосував, вважають, що всі громадяни, які відповідають вимогам закону, можуть мати пістолет і вільно носити його з собою у громадських місцях.

22% - за те, що пістолети категорично не повинні бути в обігу серед цивільного населення.

19% хочуть, щоб пістолети могли мати усі громадяни, які відповідають закону, але використовувати їх можна було б лише у тирах чи на стрільбищах.

t.me/zedigital

t.me/zedigital

У прес-службі Міністерства цифрової трансформації зазначили, що результати передадуть до Міністерства внутрішніх справ "для подальшої оцінки". За словами Федорова, у "Дії" незабаром запустять нові опитування.

Опитування щодо зброї з'явилося у "Дії" 25 травня. Голосувати протягом тижня могли люди старші 18 років. Глава МВС Денис Монастирський повідомив, що опитування запустили на доручення президента. Справа в тому, що 23 лютого Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект про обіг вогнепальної зброї. Проте думки українців щодо цього дуже відрізняються. Є як прихильники, так і противники вжитку короткоствольної вогнепальної зброї серед цивільних.