Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
20 квiтня
Завантажити ще

Влада Херсонської області: З більшістю громад зв'язатися не вдається

Влада Херсонської області: З більшістю громад зв'язатися не вдається
Фото: Зображення Pexels із сайту Pixabay

На Херсонщині знову спробують відновити мобільний зв'язок та Інтернет українських операторів. Про це 1 червня повідомили у обласній державній адміністрації.

– Робота щодо відновлення мобільного зв’язку та Інтернету українських операторів проводиться, – йдеться у повідомленні.

За інформацією органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій, на території тимчасово окупованої області відсутній мобільний зв'язок та частково Інтернет.

- Зв’язок з більшістю тергромад встановити не вдається. Окупанти вживають усіх заходів, щоб закрити для громадян України усі можливі доступи до правдивої інформації. Намагаються підключити Інтернет та мобільний зв’язок через російських провайдерів та операторів, - повідомили в ОВА.

Мобільний зв'язок частково є у деокупованих Кочубеївській та Нововоронцовській територіальних громадах.

Крім проблем зі зв'язком, у більшості громад криза з медикаментами, паливом та продуктами. Залишається проблема з виплатою пенсій та соціальної допомоги. Людям намагаються допомагати волонтери та благодійні організації.

31 травня у Держспецзв'язку повідомили, що з 30 травня українські оператори мобільного зв'язку, інтернет-послуг та телефонії почали фіксувати спочатку перебої, а потім повне відключення зв'язку у Херсонській області. Представники окупаційного режиму відключили живлення обладнання та від'єднали кабелі. Жителі регіону залишилися без українського мобільного зв'язку та доступу до Інтернету, а також без можливості дзвонити зі стаціонарних телефонів.

У Держспецзв'язку попередили, що найближчим часом відновити зв'язок в області не вдасться, оскільки необхідне обладнання перебуває під контролем окупаційного режиму та російських військових. Українців попросили обережно користуватися російським зв'язком: слідувати рекомендаціям Держспецзв'язку, при вході до Інтернету включати VPN.

Минулого разу відновити український зв'язок на Херсонщині вдалося на початку травня.