Завантажити ще

Щодня гине до 100 українських військовослужбовців, близько 500 дістають поранення

Щодня гине до 100 українських військовослужбовців, близько 500 дістають поранення
Фото: newsmax.com

Щодня в Україні гинуть до ста військовослужбовців і близько півтисячі зазнають поранень. Про це президент Володимир Зеленський повідомив в інтерв'ю американському кабельному новинному каналу NEWSMAX.

- Найскладніша ситуація на сході України та півдні Донецька та Луганська. Ситуація дуже важка, ми втрачаємо 60-100 солдатів на день убитими та близько 500 людей пораненими у бою. Тож ми тримаємо свої оборонні рубежі, - сказав він.

Український лідер додав, що «Бог на нашому боці», а Росія та її президент Володимир Путін є «темною силою».

- Ми маємо зрозуміти, хто є темною силою: це Росія. І Росія точно не збирається зупинятися на Україні. Інші країни, колишні республіки СРСР та члени ЄС (деякі з них вже є країнами-членами НАТО), вони під загрозою.

Президент України закликав світ припинити захищати Володимира Путіна на тлі його останніх звірств. За його словами, російському лідеру дають шанс, оскільки поки що санкції не вводять повністю, а деякі лідери кажуть, що президентові Росії потрібно запропонувати "вихід".

22 травня Володимир Зеленський уперше сказав, що на найскладнішому напрямі – сході – гине від 50 до 100 українських військовослужбовців. Президент назвав цю цифру на прес-конференції з польським лідером Анджеєм Дудою, коли його запитали про петицію із проханням дозволити виїзд чоловіків.