Завантажити ще

Посол РФ: Кремль не зможе застосувати ядерну зброю у війні проти України

Посол РФ: Кремль не зможе застосувати ядерну зброю у війні проти України
Фото: скріншот

Росія не застосовуватиме тактичну ядерну зброю у війні проти України. Оскільки країна не може використати цей вид зброї у подібних конфліктах "відповідно до російської військової доктрини". Про це заявив посол Росії у Великій Британії Андрій Келін в інтерв'ю ВВС.

- Тактична ядерна зброя, згідно з російською військовою доктриною, не використовується в таких конфліктах, - заявив Келін.

За його словами, у Росії "дуже суворо регламентовано використання ядерної зброї", і в основному це можливе лише у випадках, коли існування держави перебуває під загрозою.

– Це не має нічого спільного з поточною операцією, – сказав посол.

При цьому на запитання журналіста, зазначив, що одним із приводів російського вторгнення в Україну, у Кремлі називали саме загрозу існуванню Росії через плани України отримати ядерну зброю, які нібито мали місце він відповів, що "Росія вирішує цю проблему проведенням "обмеженої військової" операції”.

- Можливо, ви помітили, що ми не нарощуємо там чисельність своїх збройних сил, ми вважаємо, що їх достатньо, щоби вирішити наші завдання, - додав Келін.

Раніше перший заступник постпреду Росії в ООН Дмитро Полянський заявив, що Кремль може використовувати ядерну зброю, якщо її спровокує НАТО.