Завантажити ще

Зеленський: Для оборони на Донбасі Україна використовує усі свої ресурси

Зеленський: Для оборони на Донбасі Україна використовує усі свої ресурси
Фото: Скріншот із відео t.me/OP_UA

Ситуація на Донбасі зараз залишається складною – Росія стягнула туди максимум своїх сил, а українські війська використовують для оборони всі свої ресурси. Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

- Дуже складна ситуація на Донбасі. Окупанти намагаються хоча б на 100 днів війни досягти цілей, які сподівалися реалізувати у перші дні після 24 лютого. Тому вони зосередили на Донбасі максимум артилерії, максимум резервів - там і ракетні удари, і авіація, все..., - сказав Зеленський.

Як зазначив глава держави, щоб утримувати оборону на сході України, наші бійці також використовують усі наявні резерви.

- Захищаємо нашу землю так, як це дозволяє оборонний ресурс, що є на сьогоднішній день. Робимо все для того, щоб підсилити його і ми підсилимо. Якщо окупанти думають, що Лиман та Сєверодонецьк будуть їх, то вони помиляються. Донбас буде українським, бо це ми, це наша сутність..., запевнив президент.

За його словами, навіть якщо Росія принесе на Донбас руйнування та страждання, Україна все одно відновить кожне місто та кожну громаду. Президент наголосив, що жодних реальних альтернатив нашим українським прапорам на Донбасі не буде.