Завантажити ще

Генрі Кісінджер потрапив у базу "Миротворця" - у "подарунок" до 99-річчя

Генрі Кісінджер потрапив у базу
Фото: Ерік Дрейпер/commons.wikimedia.org

Колишній державний секретар та радник президента США з національної безпеки Генрі Кісінджер потрапив у базу українського "Миротворця". До "чистилища" його внесли, класифікувавши як учасника "інформаційної спецоперації Росії проти України". Про це повідомляється на сайті " Миротворець ".

Українські ЗМІ звернули увагу на "поповнення" у базі "Миротворця" 27 травня – у день народження патріарха американської політики, якому сьогодні виповнилося 99 років. Проте дані Кісінджера, а саме - дату народження, місце проживання і посаду, що раніше займалася, - додали на сайт 24 травня.

- Участь в інформаційній спецоперації Росії (країна-агресор та терорист) проти України. Поширення наративів російсько-фашистської пропаганди та шантажу - ядерна війна, глобальний занепад, голод, міграційний шок, настання Китаю тощо. в обмін на усічення української території (мінімум – станом до 24.02, максимум – без Донецька, Луганська та всього півдня, включно з Одесою). Співучасник злочинів російської влади проти України та її громадян, - йдеться в описі діянь Кісінджера.

23 травня під час виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі (Швейцарія), Кісінджер висловив думку, що Україна має бути готова поступитися частиною своєї території Росії під час мирних переговорів щодо припинення війни. Слова політика викликали в Україні хвилю обурення, розкритикував екс-держсекретаря та президент Володимир Зеленський.