Завантажити ще

Окремих оплесків Ради удостоївся посол Польщі – не поїхав із Києва

Окремих оплесків Ради удостоївся посол Польщі – не поїхав із Києва
Фото: Андрій Нестеренко/facebook.com/verkhovna.rada.ukraine

Під час виступу Анджея Дуди у Верховній Раді окремих оплесків удостоївся посол Польщі в Україні. Дуда нагадав, що Бартош Ціхоцький був одним із небагатьох іноземних дипломатів, який не покинув Київ.

- Коли всі були переконані, що Київ впаде та евакуювали звідси посольства, то польський консул Бартош Ціхоцький залишився у Києві та був з вами під час бомбардувань. Він сьогодні зі мною. Дякую Вам, пане посол, за те, що гідно представляєте тут нашу державу, – сказав польський лідер.

За даними українських ЗМІ, Цихоцький був єдиним головою диппредставництва країни ЄС, який залишався у Києві після повномасштабного вторгнення Росії до України. Також столицю України не залишав посол Ватикану Вісвалдас Кулбокас.

Анджей Дуда став першим іноземним лідером, котрий особисто виступив у Верховній Раді після нападу Росії. Прем'єр-міністр Борис Джонсон звертався до українського парламенту онлайн. Володимир Зеленський виступив у Верховній Раді за президентом Польщі. Глава держави повідомив, що надав Жешуву звання міста-рятівника.

Новини по темі: Верховна Рада Польща