13 серпня
Завантажити ще

Пораненого вибухом "мера" Енергодара відвезли до Мелітополя і вже знайшли йому заміну

Пораненого вибухом
Фото: t.me/orlovdmytroEn

Самопроголошеного "мера" окупованого росіянами Енергодара Андрія Шевчика, відвезли на лікування в Мелітополь. Його імовірно заміщатиме колаборант Руслан Кирпічов із Макіївки. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив справжній глава міста Дмитро Орлов.

- Колаборантам в Енергодарі настільки не вистачає кадрів, що окупанти відряджають в наше місто своїх людей, раніше вже помічених на окупованих територіях Донецької області, зрадників України. Кірпічов Р.Х. родом з Макіївки Донецькоі області, приїхвав до м. Енергодар в кінці березня поточного року, із окупованої Донеччини. Окупанти одразу призначили його заступником шевчика «з усіх фінансових, економічних питань і податків». Але по факту приставили до нього наглядачем і одночасно консультантом з організації професійного рекету в Енергодарі, - написав мер.

ТАСС повідомив, що загрози для життя Андрія Шевчика немає. Російське державне агентство послалось на “місцеві правоохоронні органи”.

Енергодарський міський голова також написав, що Кирпичов навчив нових колаборантів як оподатковувати данину місцевих підприємців. Ці кошти йдуть у кишені керівництва військових РФ в Енергодарі та Мелітополі.

- Шевчику з цієї «економічної і фінансової діяльності» перепадає мізер. П’ятірці його найближчих соратників і того меньше. Але сама машина поборів вже запущена і приносить рашистам дохід, – розповів Орлов.

За інформацією мера Енергодару, Кирпічов перебував на керівних посадах у державному підприємстві «Ресурспостач», і у 2008-2009 роках він привласнив понад 60 мільйонів гривень, які мали надходити до бюджету України у вигляді податків.

Андрія Шевчика поранило внаслідок вибуху, який стався вранці 22 травня у будинку на вулиці Курчатова. Вибуховий пристрій, ймовірно, заклали в електрощит, і він спрацював, коли колаборант увійшов у під'їзд. Шевчик – депутат міської ради Енергодару від ОПЗЖ.

Новини по темі: окупація Енергодар