27 вересня
Завантажити ще

Під час виступу у Раді президент Польщі пожартував над скандалом на "Євробаченні-2022"

Під час виступу у Раді президент Польщі пожартував над скандалом на
Фото: t.me/yzheleznyak

Президент Польщі Анджей Дуда, який прибув до Києва, виступив на засіданні Верховної Ради. У своїй промові він заявив, що єдність між Україною та Польщею не зможуть порушити навіть члени журі на "Євробаченні". Про це пишуть " Вести ".

- Ніхто не може порушити нашої єдності, ані ворожих політиків, ані іноземних агентів, ані журі на Євробаченні». Після Бучі, Бородянки, Маріуполя з Росією неможливо вести справи, як завжди, панове президенти та прем'єри!, - заявила Дуда.

Політик висловив підтримку українцям у боротьбі з російськими окупантами та пообіцяв, що зробить "все можливе, щоб Україна стала членом Євросоюзу".

Йдеться про скандал, який стався на "Євробачення-2022" – під час голосування національне журі від України не поставило Польщі жодного балу. До складу журі від нашої країни увійшли 5 осіб: продюсер Вадим Лисиця, співачка Ірина Федишин, соліст гурту “Пікардійська терція” Андрій Капраль, диригент Андрій Яцків, а також кінокритик та виконавчий продюсер каналу UA: КУЛЬТУРА Лук'ян Галкін. Тоді всіх членів журі розкритикували не лише звичайні люди, а й колеги.